Regulamin

Drodzy Goście.
Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Jest to zbiór zasad i informacji, który ma na celu uczynienie wypoczynku udanym i komfortowym.

1. Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoim 3-gwiazdkowym standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do Recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję. Recepcja hotelu – tel. 100.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się pierwszego dnia pobytu o godzinie 13:00, kończy o godzinie 11:00 ostatniego dnia pobytu.

3. Ze względu na zabytkowy charakter obiektu – w całym hotelu obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA. Miejsca do tego przystosowane, np. altany, znajdują się na dziedzińcu. Naruszenie zakazu grozi obciążeniem kosztami odświeżania pokoju i interwencji straży pożarnej.

4. Nie przewidujemy możliwości przebywania zwierząt w pokojach hotelowych.

5. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej godzinach od 22:00 do 6:00.

6. Znajdujące się na terenie Hotelu parkingi są parkingami niestrzeżonymi, bezpłatnymi. Objęte są one monitoringiem.

7. Hotel przyjmuje płatności gotówkowe w PLN oraz płatności kartą płatniczą lub kredytową.

8. W sprawie usług dodatkowych – sejf, dodatkowe wyposażenie pokoju, życzenia odnośnie roomservice – prosimy o kontakt z Recepcją.

Pełną (opisową) wersję regulaminu hotelowego znajdą Państwo w informatorach znajdujących się w pokojach, oraz w Recepcji. W przypadku pytań lub wątpliwości, nasi pracownicy są do Państwa pełnej dyspozycji.