Hotel

Hotel Pod Kogutkiem mieści się w budynkach starej wozowni, pochodzącej z 1816 roku, która specjalnie w tym celu została odnowiona i zaadoptowana. To najmłodsza część całego kompleksu – otwarty został w lutym 2015 roku. Nocleg może w nim znaleźć 40 osób, rozlokowanych w 14 wygodnych i klimatycznych pokojach, które utrzymane są w trzygwiazdkowym standardzie. Nasi goście mogą liczyć na dostęp do szybkiego internetu, telewizję, room service (posiłki wydajemy do godziny 20tej), monitorowany parking, klimatyzację w każdym z pokoi, a przede wszystkim na to, co w Hotelu Pod Kogutkiem jest najistotniejsze – komfort i spokojny wypoczynek. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt należał do w pełni udanych – jeśli trzeba, zamówimy kwiaty, pralnię lub taksówkę, zorganizujemy przyjęcie lub romantyczną kolację, a także zdobędziemy parasol, łóżeczko dziecięce lub wyślemy list.

Recepcja jest czynna w godzinach 6:00 do 22:00. Goście chcący skorzystać z naszego hotelu poza godzinami pracy recepcji mogą się zameldować samodzielnie po wcześniejszym kontakcie z recepcją.

Nasz obiekt jest także w pełni przystosowany do goszczenia osób niepełnosprawnych i posiada oficjalny status hotelu trzygwiazdkowego, przyznany przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Do zobaczenia w Hotelu Pod Kogutkiem!